Hakkımızda

Akıllı teknolojilerle daha güvenli yaşamlar sağlama misyonu ile hareket eden Probilgi Teknoloji ekibi, müşteri ve çözüm odaklı temel değerine bağlı kalarak daha fazla değer yaratmak misyonu ile hareket etmektedir. En doğru çözümleri, hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden sağlamaya çalıştığımız hizmet anlayışımız ile birleştirerek sunmak temel motivasyonumuzdur.

Yalnızca kamera sistemi uygulamalarında değil, bilişim ve teknoloji temelinde tüm hizmet ve operasyonlarda yer alarak, çözüm sunduğumuz iş ortaklarımıza, sürdürülebilir, ölçeklenebilir ve  uçtan uca entegre güvenlik hizmetleri sağlamak amacıyla yola koyulduk.

Hakkımızda

Sağladığımız yazılım ve donanım çözümlerimizde, teknolojisi ile öne çıkan, yaygın servis ağına sahip güçlü markaları tercih ederek ilerliyoruz. Güvenlik sistemlerinde global değişimi sürekli olarak takip ederek yenilenebilir ve ölçeklenebilir alt yapılar sunuyoruz.

Güvenlik kamerası ve tüm güvenlik sistemleri ile tümleşik olarak kablosuz veri aktarımı, yapısal kablolama, veri depolama, sistem odası kurulum ve entegrasyonu ile uçtan uca çözüm sağlıyor, kurumsal bakım anlaşması ile güvenlik sistemi ve bilişim altyapılarının doğru ve kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz.